De nieuwe Keerder Kroniek 2019 is verschenen!!

 

Hij is er weer: de Keerder Kroniek 2019 met ook in deze editie tal van artikelen over een groot aantal onderwerpen: zoals u

van ons gewend bent. Zéér interessant voor zowel geboren als getogen Keerdenaren als voor alle anderen die in de loop der jaren in ons dorp, Honthem of ’t Rooth zijn komen wonen.

In dit jaarboek 2019 vind u o.m. terug een artikel met de nieuwste informatie over verzetsheld Mathieu Speetjens van ’t Rooth. Honthem komt aan bod met een artikel over de bewoners en de kadastergegevens van 1842: in kleur! In kleur zijn ook de pentekeningen van ons dorp die dateren van rond 1850 van een bekende tekenaar uit Maastricht, Philippe van Gulpen. Er is ‘oud nieuws’ uit krantenartikelen zoals over de martelganskermis maar ook is een artikel opgenomen over ketelmuziek maken. De geschiedenis van ’t Rooth komt in een eerste deel aan de orde maar ook het levensverhaal van de Keerdenaar Mathieu Souren (d’r Zorre). En verder is er een tweetal artikelen over de historie namelijk over hetgeen de Franse bezettingslegers onze voorouders hebben aangedaan en over een burgemeester van Cadier en Keer, rijk geworden als nazaat van slavenhouders in Suriname.

Kortom: u moet dit alles gelezen hebben!!

Afhalen: iedereen heeft de gelegenheid om de Keerder Kroniek 2019 af te halen zaterdag 16 november van 18.30 tot 20.00 uur, in ’t Keerhoes, Limburgerstraat 78.

Niet afgehaalde exemplaren worden in de weken erna thuisbezorgd. De kosten bedragen € 9,00 (al vele jaren ongewijzigd!)

 Contactpersoon: Margriet Beetstra-Tillie (043-4072271).

Gebruikers
5
Artikelen
1941
Artikelen bekeken hits
5610940

Today 22

Yesterday 52

Week 131

Month 947

All 100504

Currently are 216 guests and no members online

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME