Jan van Frankenhuijsen; 40 jaar priester

Jan van Frankenhuijsen; 40 jaar priester
Op 21 december 2002 is het 40 jaar geleden dat onze pastoor Jan van Frankenhuijsen sma tot priester werd gewijd. Kerkbestuur en parochianen zullen dit niet ongemerkt voorbij laten gaan; een comité is bezig met de voorbereidingen voor dit parochiefeest. Tijdens de officiële viering van dit feest - op zondag 11 mei 2003 - zullen ongetwijfeld velen de jubilerende pastoor willen gelukwensen. Daarbij zal onze Stichting Historische Kring Cadier en Keer niet ontbreken.
Veertig jaar is een lange tijd, een bewogen tijd ook. Een periode waarin zich vele veranderingen op sociaal-maatschappelijk en economisch terrein voltrokken, soms geruisloos, soms stormachtig. Al die veranderingen in de samenleving hebben de Kerk niet onberoerd gelaten. De veranderingen zijn voor velen van ons - vooral de ouderen - het meest waarneembaar. Het 40jarig priesterfeest van onze pastoor vormt voor de redactie van de Keerder Kroniek de aanleiding om in de komende nummers van ons periodiek bij onze parochie van de H. Kruisverheffing stil te staan. Daarbij zal worden teruggekeken op de jaren van het 'Rijke Roomse leven', zijn bedienaren (de pastoors en de kapelaans) alsmede andere kerkelijke zaken zoals deze zich in onze parochie hebben gemanifesteerd. In dit nummer treft u het eerste artikel aan.
Pastoor Jan van Frankenhuijsen wensen wij alvast een van 'harte proficiat' toe bij zijn 40-jarig priesterfeest en nog vele en gezonde jaren als parochieherder.
Moge het jaar 2003 voor D, als onze trouwe lezer en abonnee, een gelukkig en gezond jaar zijn. Zalige Kieàsjmès en een gelukkig Nuijaor!
Namens de Stichting Historische Kring Cadier en Keer,
Drs Harry H.M. Beckers, voorzitter.


Op 21 december 2002 is het 40 jaar geleden dat onze pastoor Jan van Frankenhuijsen sma tot priester werd gewijd. Kerkbestuur en parochianen zullen dit niet ongemerkt voorbij laten gaan; een comité is bezig met de voorbereidingen voor dit parochiefeest. Tijdens de officiële viering van dit feest - op zondag 11 mei 2003 - zullen ongetwijfeld velen de jubilerende pastoor willen gelukwensen. Daarbij zal onze Stichting Historische Kring Cadier en Keer niet ontbreken.

jrg6blz3

Pater Jan van Frankenhuijsen in 1963, voordat hij naar de missie ging

Veertig jaar is een lange tijd, een bewogen tijd ook. Een periode waarin zich vele veranderingen op sociaal-maatschappelijk en economisch terrein voltrokken, soms geruisloos, soms stormachtig. Al die veranderingen in de samenleving hebben de Kerk niet onberoerd gelaten. De veranderingen zijn voor velen van ons - vooral de ouderen - het meest waarneembaar. Het 40jarig priesterfeest van onze pastoor vormt voor de redactie van de Keerder Kroniek de aanleiding om in de komende nummers van ons periodiek bij onze parochie van de H. Kruisverheffing stil te staan. Daarbij zal worden teruggekeken op de jaren van het 'Rijke Roomse leven', zijn bedienaren (de pastoors en de kapelaans) alsmede andere kerkelijke zaken zoals deze zich in onze parochie hebben gemanifesteerd. In dit nummer treft u het eerste artikel aan.

Pastoor Jan van Frankenhuijsen wensen wij alvast een van 'harte proficiat' toe bij zijn 40-jarig priesterfeest en nog vele en gezonde jaren als parochieherder.
Moge het jaar 2003 voor U, als onze trouwe lezer en abonnee, een gelukkig en gezond jaar zijn. Zalige Kieërsjmès en een gelùkkig Nuijaor!


Namens de Stichting Historische Kring Cadier en Keer,
Drs Harry H.M. Beckers, voorzitter.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME