Wat gebeurde er in ons dorp in september 1966

Bron Oonder Os

Maandag 12 september
wordt het postkantoor overgeplaatst van het adres Rijksweg no. 32 naar het nieuwe onderkomen op het adres  Limburgerstraat no. 83. De openingstijden zijn m.i.v. die datum ook gewijzigd. Deze zijn nu als volgt: maandag t/m vrijdag: 10.30-12.30 uur; 14.00-15.00 uur en 17.30-18.00 uur.
  
Donderdag 15 september
zal H.M. de Koningin op haar tocht door Zuid Limburg rond 9.10 uur ook de gemeente Cadier en Keer aandoen. Zij passeert onze gemeente via de route Rijksweg, Limburgerstraat, Raadhuisplein, Kerkstraat en vervolgens  weer de Rijksweg richting Margraten. In de kom zal de auto stapvoets rijden om zo de bevolking de gelegenheid te geven H.M. te begroeten. De schooljeugd zal zich langs de route opstellen op het Raadhuisplein. De bewoners wordt verzocht zo veel mogelijk te vlaggen.
  
En verder nog ………….
De drumband van de fanfare leverde bij de mars- en concertwedstrijden in het Belgische Kanne een uitstekende prestatie. In de concertwedstrijden behaalde men een eerste prijs met lof. Bij de marswedstrijden had men een punt te weinig om een eerste prijs met lof te behalen. De oorzaak dat men bij de marswedstrijden “slechts” een eerste prijs behaalde kwam door het feit dat men op het laatste ogenblik nog een vrij ingewikkelde manoeuvre moest uitvoeren, die men van te voren niet kende. Alle lof voor de instructeur de heer Verhoeven en voor de tambour-majoor de heer Harrie Beijers, die zijn korps met vaste hand leidde. Aardigheidje: in september 1966 telde het muziekkorps van de fanfare 35 leden. 

 Op de onlangs gehouden jaarvergadering van de voetbalclub Keer in clublokaal Gilissen hebben enkele mutaties in het bestuur plaatsgevonden. De Hay Kleynen stelde zich om persoonlijke redenen niet meer beschikbaar. De heren Jos Weyermans en Sjef Weerts werden met grote instemming tot bestuurslid gekozen.

Te koop: zwaar slachtvarken. Limburgerstraat 19, Alhier.

 In september 1966 vestigt zich in ons dorp een dameskapsalon. Het is de Rijksgediplomeerde dameskapper John Gorissen, gevestigd op het adres Kerkstraat 61, Alhier. Tel. 216.

In september vestigt zich de apotheekhoudend arts M.H.J.J. Prevoo in ons dorp. De praktijk is op het adres: Kapelweg 81, Alhier. Dagelijks spreekuur van 8.30 tot 10.00 uur uitgezonderd zaterdag en zondag. Tel. 229. 

De dames van de “Vriendenkring van de medische missiezusters” zullen in september namens de Medische Missiezusters huis-aan-huis langs komen om te vragen voor uw gebed en een vrije bijdrage voor de ziekenzorg in de missie.

 Het onlangs in het leven geroepen steunfonds van de fanfare heeft al veel voor de fanfare kunnen betekenen. Voor fl 328, 50 is een nieuwe overslagtrom voor de drumband aangeschaft. Tevens werden voor fl 287,10 twee paukentrommen voor de drumband aangekocht.

De winnaars van de jeugdspelen, die in augustus ter gelegenheid van het 700 jarig bestaan van de parochie zijn gehouden, zijn:

Groep 1 (1e en 2e klas)
Zaklopen meisjes groep 1 1 Marjoke Hogenboom 2 Lorke Bemer 3 Irene van Beekum
Zaklopen meisjes groep 2 1 Annneke Spronck 2 Bea Honée 3 Carola Pluymakers
Zaklopen jongens 1 Johnny Vandenboorn 2 Gerrit Kerckhoffs 3 Pierre Visser
Sprinkhanenwedloop groep 1 1 Paultje Bessems 2 Willy Spronck 3 Pierre Visser
Sprinkhanenwedloop groep 2 1 Denise Florack 2 Esmeralda Essers 3 Christientje de Roo
Sprinkhanenwedloop groep 3 1 Irene van Beekum 2 Marjoke Hogenboom 3 Marijke Reynders
Hoed- en balspel 1 Marèse Brouwers 2 Gertie van de Hurk 3 Marleen Beijers
40 Meter sprint-hardloop 1 Gerrit Kerckhoffs 2 Willy Roebroeks 3 Pierre Visser
Verspringen 1 Johnny Vandenboorn 2 Pierre Visser 3
Kurkhappen uit water 1 Gerrit Kerckhoffs 2 Pierre Visser 3
Groep 2 (3e en 4e klas)
Zaklopen jongens 1 Paul van de Broek 2 Hupie Last 3 Gerard Vliegen
Wedloop met blokje op hoofd 1 Marjo Chermin 2 Mieke Honée 3 Doddy van Beekum
Lepellopen 1 Doddy van Beekum 2 Twanny Oostenbach 3 Jestje van Proemeren
Herderswedloop 1 Jenny Oostenbach 2 Marjo Spronck 3 Lisette Roebroeks
Ballen in emmer gooien 1 Marita Beijers 2 Bea Oostenbach 3 Annie Baenen
60 Meter sprint-hardloop 1 Stan Visser 2 John Beijers 3 Hupie Last
Verspringen 1 Jos Schiepers 2 John Beijers 3 Jean Bosch
Kurkhappen uit water 1 Jean Bosch 2 Kees Visser 3
4x60 meter estafetteloop 1 John Beijers/ Jos Schiepers/ Kees Visser/ Paul van de Broek
Stok doorgeven
winnaar groep A bestaande uit
Marie-José Spronck, Roosje van Wissen; Hanny Roebroeks, Marita Beijers; Mario Spronck; Rini Aarts; Monique Kleijnen; Bernadette Vaessen; Tonny Bessems, Margriet Reijnders
Groep 3 (5e en 6e klas)
60 meter wedloop 1 Marie-José Kleijnen 2 Mario Essers 3 Elly van Wissen
20 meter op stenen lopen 1 Fieneke Essers 2 Marie-José Kleijnen 3 Lieske Gilissen
20 meter op blikken lopen 1 Gemma Beijers 2 Riny Ackermans 3 Mario Essers
Verspringen 1 Hanny Kuijpers 2 Margo Bessems 3 Riny Ackermans
Estafetteloop 1 Elly van Wissen/ Marie-José Kleijnen/ Margo Bessems
2 Mario Essers/ Riny Ackermans/ Ria Cobben
3 Gemma Beijers/ Lieske Gilissen/ Elly Spronck
60 Meter sprint hardloop 1 Roger Bessems 2 Arnold Kuiper 3 Albert de Roo
Verspringen jongens 1 Arnold Kuiper 2 Roger Bessems 3 Gerrie Beijers
Kurkhappen uit water 1 Gerrie Beckers 2 Willy Blom 3
Zaklopen 1 Donnie Visser 2 Willy Essers 3 Paul Vaassen
4x80 meter estafette loop 1 Donnie Visser/ Willy Essers/ Gerrie Beijers/ Arnold Kuiper
2
Gerrie Beckers/ Jo Lardinois/ Willy Blom/ Jan Gilissen
Dorpsloop 1800 m 1 Willy Heusschen 2 Jan Nelissen 3 Martin Heijnens

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME